Nemokamas pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 47 eur.
Deimantė Stankevičienė

TOSOIÈ istorija

Mintis sukurti TOSOIÉ gimė narstant po betonines miesto džiungles ant Vespos, atrandant savo miestą iš naujo.

Noras - šilko ir elegancijos derinys, kuris puikiai derėtų net prie šalmo | būtų stiprus ir išskirtinis - kaip aš ir kaip Tu.

TOSOIÉ prasidėjo nuo šilko paieškų, o tapo kur kas daugiau nei tik tai. Džiaugiuosi ir laukiu tolimesnių nuotykių su mano ir Tavo TOSOIÉ.

Deimantė

Gimiau iš ilgų pašnekesių apie savo prigimtį ir kokia turėčiau būti. Visai kaip Tu. Manęs ilgai ieškojo, mane tyrinėjo ir sukūrė. O gal tiesiog atrado? Savyje, savo svajonėse, laisvėje ir moteriškumo sampratose. Po prancūzišku pavadinimu, slepiu ir tuo pačiu garsiai išreiškiu - eleganciją, trapumą, patogumą, kokybę ir… stiprų identitetą. Nesu sukurta kiekvienai, bet jei Tu jau čia - esu Tau.

Iš pažiūros atrodau labai stipri, gal net kiek griežta. Tačiau aš liečiu švelniai. Esu šilko švelnumo ir alpakos vilnos šiltumo. Mane sukūrė rankomis. Ilgai glostė, kol tapau vienu. Nesu nesukalbama ar nepatogi - mane lengvai prisijaukinsi. Bet manimi reikės rūpintis, nes aš unikali. Pilna savitumo. Skleidžiu žinutę į išorę. Ją supras tik kiti “TOSOIÈ”.

Mano istorija, žiūrint iš šono, paprasta, tačiau kiekvienas sugebėsiantis prisiliesti prie manęs - supras tikrąją mano vertę. O jei girdėsi apie mane - aš kelsiu Tau jaudulį, smalsumą. Trauksiu žvilgsnius. Gal net prisidėsiu prie Tavo pasitikėjimo savimi. Stiprybės. Tvirto žingsnio. Ar nežinia iš kur atsiradusios drąsos užkalbinti nepažįstamąjį gatvėje.

Tavo rankose aš atsirasiu iš Meilės sau. Tau ją simbolizuosiu. Taip keliausime kartu po pasaulį. Pilną ir pilnatvišką.