Nemokamas pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 50 EUR.

Šilko Organzos gumytės ir moterys

Apie TOSOIÉ šilko organzos gumytes galėčiau kalbėti ilgai, bet… Dažniausiai užtenka jas pamatyti ir pačiupinėti, kad net pati save nustebindama, neabejodama ištari “tokios tikrai norėčiau”. Žinau tai, nes šį veiksmą savo akimis mačiau ne kartą. Bet turbūt net ir po šimtojo - netikiu, kad kojos nebelinks.

Šilko organzos gumytė buvo mano pirmoji TOSOIÉ vizija. Ją regėjau visur. Savo pritaikomumu ji galėjo žavėti skirtingas moteris:

Būsimą | esamą mamą.

Kaip mažam žmogui, reikia žmogaus, kad juo pasirūpintų. Taip kartais mes turim pasirūpinti Jom. Priversti pasijusti nuostabiai gražia per akimirką - TOSOIÉ šilko organzos gumytės užduotis ir planas. Tiesa, lengvai įgyvendinamas. 

Mergvakario vakaro dovana būsimai nuotakai, balta šilko plaukų gumytė, supakuota elegantiškoje juodoje dėžutėje.

Nuotaką.  

Jos visada asocijuojasi su švelnumu, trapumu ir lengvumu, tad jei reikėtų rinkti dovaną nuotakai, dar prieš jos šventę, ją pasiektų prabangi dėžutė ir TOSOIÉ balta šilko organzos gumytė viduje. Be nereikalingų blizgučių ir kičo, bet su išskirtine emocija ir moteriškumu. Ne užgožiant, o išryškinant jos grožį. Ir spindinčias akis, prieš tariant “taip”. 

Koleges.

Išskirtinėje aplinkoje, kokybiškų paslaugų pripildytoje erdvėje - jos vaikšto besipuošdamos šilko organzos gumytėmis. Minimalus akcentas, o išreikštas rezultatas - vizuali vienybė ir tvarka. Nekyla abejonių - jos kartu - kaip neįveikiama komanda. Atskirai - kaip išskirtinė moteriška energija.

Šilkas - lyg deimantai, patikrinta - tinka visoms. TOSOIÉ žino, kad labai malonu gauti, bet skatina dovanoti joms. | O geriausia - dovanoti sau pačiai.

TOSOIÉ