Nemokamas pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 50 EUR.

Mergvakario dovanos idėjos

Birželis - vasaros startas, o kartu su juo įsisuka ir populiariausios merginų temos, vedamos šių raktinių žodžių: MERGVAKARIAI, NUOTAKOS, VESTUVĖS, DOVANOS.

TOSOIÉ neatsiejamai įsimylėjusi ELEGANCIJĄ | ESTETIKĄ | MOTERIŠKUMĄ.

NUOTAKOS. Jos visada asocijuojasi su švelnumu, trapumu ir lengvumu.  Šiandien TOSOIÉ pasakoja kelias idėjas apie kaip šilko organzos gumytė, gali tapti nuotakos dovana. 

Ieškančioms dovanos, be nereikalingų blizgučių ir kičo, bet su išskirtine emocija ir moteriškumu.

Mergvakario dovana būsimai nuotakai, supakuota elegantiškoje juodoje dėžutėje.

NUOTAKOS pakvietimas į jos mergvakario šventę.

Dar prieš jos šventę, išsiųskite mylimiausių gėlių puokštę kartu su prabangia dėžute ir TOSOIÉ balta šilko organzos gumyte viduje. Balta šilko organzos plaukų gumytė mergvakario metu, kaip išskirtinis būsimos nuotakos simbolis. Neabejojame, kad pasibaigus šventei TOSOIÉ šilkinė plaukų gumytė dar ne kartą puoš nuotakos plaukus ir riešus, o gal net kiekvienos dienos palydove, kuri primins gražiausias emocijas patirtas kartu su JUMIS.

SIMBOLIS apjungiantis MERGVAKARIO merginas

Mergvakario šventei dažnai ieškome akcento kuris apjungtų būrį merginų. TOSOIÉ šilko plaukų gumytės gali tapti mergvakario simboliu. 

MERGVAKARIO merginos pasipuošti galės skirtingais dydžių plaukų gumytėmis, priderinant jas prie plaukų apimties, o gal visos nutarsite ryšėti šilkinės ant riešų kaip aprangos stiliaus aksesuarą. Tereikia išsirinkti mylimiausią spalvą  TOSOIÉ šilkinėms.

TOSOIÉ šilkines paruošime ir supakuosime į elegantiškus maišelius arba juodas dėžutes. Turime pasiūlymą, jei įsigyti planuojate 4 vnt. ir daugiau. Susisiekime ir aptarkime visas detales el. paštu hi@tosoie.lt arba 86046287

TOSOIÉ